Kompleksowe przygotowanie do matury

Ostatnia klasa szkoły średniej krąży głównie dookoła jednego tematu – matury. Uczniowie przerabiają nowy materiał. W głównej mierze nauczyciele skupiają się na powtórkach, ćwiczeniach próbnych, testach, które mają pomóc przyszłym maturzystom w lepszym utrwaleniu sobie wiedzy. Nie tylko normalne lekcje, ale również zajęcia dodatkowe, korepetycje organizowane przez rodziców – istnieje wiele sposób na to, aby wiedza jeszcze lepiej wchodziła tym młodym ludziom do głowy. W tym wszystkim przydać się mogą odpowiednie podręczniki, takie jak chociażby “Oxford matura trainer poziom podstawowy“, które pomagają opanować zawiłości języka obcego.

“Oxford Matura Trainer Poziom podstawowy Podręcznik wieloletni z płytą CD”

Oxford University Press to jedno z najlepszych i najbardziej cenionych wydawnictw, które zaprasza do poznania swojego najlepszego podręcznika, który pomoże w przygotowaniach do matury z angielskiego na poziomie podstawowym. Znaleźć w nim można wiele cennych materiałów, dzięki którym z pełną swobodą uczeń będzie mógł zapoznać się z wieloma zagadnieniami – nawet samodzielnie w domu. Ta książka spotykana jest czasem w obowiązkowym zestawieniu książek szkolnych. Nikt nie będzie miał jednak problemu z jej samodzielnym zakupem. Przede wszystkim ogromna ilość słownictwa, która pozwoli na kompleksowe przygotowanie do egzaminu. Wielu uczniów dzięki tej książce w lepszy sposób opanuje gramatykę, która bardzo często stanowi główne źródło problemów na egzaminie. Dodatkowe ćwiczenia pozwalają na jeszcze lepsze jej utrwalenie. Nie można zapominać o płycie, dzięki której wszyscy uczniowie będą mogli wysłuchać różnych nagrań lektorów. Wsłuchanie się w takie teksty pozwala również na lepsze opanowanie wymowy przez przyszłych maturzystów. Ta książka to jeden z najlepszych zestawów materiałów, jakie można spotkać w sklepach.

“Oxford Matura Trainer. Repetytorium Poziom rozszerzony + Online Practice”

To podręcznik, który przygotowała Joanna Sosnowska, Maria Markowska, Joanna Szuwart i Rachel Harding. To wartościowe 120 stron, które przygotuje uczniów do matury rozszerzonej. Dzięki tej książce wynik egzaminu na pewno będzie pozytywny a utrwalona wiedza pozostanie w głowach młodych ludzi na bardzo długo. Całość podzielona jest na 14 sekcji. Każda z nich zakończona jest w taki sposób, że uczeń będzie mógł utrwalić sobie wiedzę zdobytą w danym rozdziale. Cała książka omawia 15 tematów maturalnych z jakimi mogą mieć styczność uczniowie na majowym egzaminie. To bardzo dobra inwestycja pieniędzy w wiedzę dzieci. Książkę wydało także Wydawnictwo Oxford University Press.

School obraz autorstwa Racool_studio - www.freepik.com